Нашийник для собак світловідбиваючий Light & Reflex, з кліпсою, 45-65 см х 24 мм, сірий/неоново-рожевий, Kerbl
SKU
80029
- практичний повідець для бігу або тривалих прогулянок
- з ременем для кріплення на животі та плечах і амортизатором
- два режими миготіння: швидкий/повільний або постійне світло
- з чорної нейлонової тканини з яскравою світловідбиваючою смугою.
- водонепроникний
- завдяки енергозберігаючій світлодіодній технології час роботи в режимі миготіння до 5 годин і до 3 годин безперервного світла
- видимість макс. 500 м
- в комплекті USB-кабель
- з карабіном
- з петлею для рук
- включає батарею CR2032
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80029 |
| Колір виробника | жовтий |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653211564 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 42010000 |
| Окружність шиї | 45 cm - 65 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80029 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/48/576 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 29 cm |
| Чиста вага продукту | 0.105 kg |
| Маса нетто | 0.11 kg |
| Висота коробки | 31 cm |
| довжина коробки | 62 cm |
| Вага коробки | 5.04 kg |
| Ширина коробки | 41 cm |
