Нашийник від бліх і кліщів для котів і собак, 35 см, Kerbl
SKU
81683
- не містить інсектицидів
- містить натуральні активні речовини
- проти бліх, паразитів, кліщів та інших шкідників
- виключно рослинні речовини
- захист від задухи
- активна речовина: Гераніол
- водонепроникна
- діє до 4 місяців
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81683 |
| Код постачальника | 81683 |
| Код CN | 38089190 |
| Основний EAN-13 | 4018653905326 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Попередження | *Pamiętać o ostrożnym stosowaniu biocydów. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i informacje o produkcie! |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Francja |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/1656 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 11 cm |
| Чиста вага продукту | 0.03 kg |
| Маса нетто | 0.03 kg |
| Висота коробки | 12 cm |
| довжина коробки | 25.5 cm |
| Вага коробки | 0.36 kg |
| Ширина коробки | 12 cm |
Attachments and documentation

