Нашийник з ланцюгом для прив'язі корів, тип W, 190 см, Kerbl
SKU
1220
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 1220 |
| Старий код SKU | 01-2162 |
| Код постачальника | 1220 |
| Основний EAN-13 | 4022741225197 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 42010000 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/600 |
| Чиста ширина продукту | 6.5 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 190 cm |
| Чиста вага продукту | 1.037 kg |
| Маса нетто | 1.04 kg |
