Насос для доїння овець, Kerbl
SKU
27602
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 27602 |
| Старий код SKU | 03-0097 |
| Код постачальника | 27602 |
| Основний EAN-13 | 4018653276020 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84132000 |
| Країна походження | Stany Zjednoczone |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/25/100 |
| Чиста ширина продукту | 19 cm |
| Чиста висота продукту | 9.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 29.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.816 kg |
| Ширина коробки | 51 cm |
| Висота коробки | 48.5 cm |
| довжина коробки | 60 cm |
| Вага коробки | 21.604 kg |
| Маса нетто | 0.82 kg |
