Настінна когтеточка з гамаком Dolomit Grappa Pro, сіро-коричнева, 70-150 х 138 см, Kerbl
SKU
84459
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 84459 |
| Код постачальника | 84459 |
| Основний EAN-13 | 4018653140994 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 56090000 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12 |
| Чиста ширина продукту | 52 cm |
| Чиста висота продукту | 20 cm |
| Чиста довжина продукту | 71 cm |
| Чиста вага продукту | 10.349 kg |
| Маса нетто | 10.35 kg |
