Настінні сходи для котів, дерев'яні, 38 х 16,5 см, Kerbl
SKU
80916
| Марка | Kerbl Pet |
|---|---|
| Другий код | 80916 |
| Код постачальника | 80916 |
| Код CN | 56090000 |
| Основний EAN-13 | 4018653388631 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/24/288 |
| Чиста ширина продукту | 15.5 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 39 cm |
| Чиста вага продукту | 0.744 kg |
| Маса нетто | 0.74 kg |
| Висота коробки | 40 cm |
| довжина коробки | 50 cm |
| Вага коробки | 18.317 kg |
| Ширина коробки | 42.5 cm |
