Настінний тримач для Mistboy, Kerbl
SKU
328034
- практичний настінний тримач для економії місця для зберігання наших Mistboys
- легко монтується
- виготовлений з міцного і небиткого пластику
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 328034 |
| Основний EAN-13 | 4018653988114 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 82019000 |
| Країна походження | Polska |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/100/1200/2400 |
| Чиста ширина продукту | 6.4 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 14 cm |
| Чиста вага продукту | 0.026 kg |
| Маса нетто | 0.03 kg |
| Ширина коробки | 40 cm |
| Висота коробки | 19 cm |
| довжина коробки | 40 cm |
| Вага коробки | 3.067 kg |
