Настінний тримач для рулону паперу, металевий, Kerbl
SKU
29563
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 29563 |
| Старий код SKU | 01-5117 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653295632 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 73249000 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 29563 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/70 |
| Чиста ширина продукту | 33 cm |
| Чиста висота продукту | 6.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 52.5 cm |
| Чиста вага продукту | 2.188 kg |
| Маса нетто | 2.19 kg |
| Ширина коробки | 33 cm |
| Висота коробки | 6.5 cm |
| довжина коробки | 52.5 cm |
| Вага коробки | 2.188 kg |
