Навушники захисні з шумозаглушенням, для дітей, Kerbl
SKU
34493
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 34493 |
| Старий код SKU | 10-6169 |
| Код постачальника | 34493 |
| Основний EAN-13 | 4018653344934 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Tajwan (Prowincja Chin) |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/24/384 |
| Чиста ширина продукту | 13 cm |
| Чиста висота продукту | 10 cm |
| Чиста довжина продукту | 17.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.279 kg |
| Ширина коробки | 54 cm |
| Висота коробки | 29 cm |
| довжина коробки | 55 cm |
| Вага коробки | 12.08 kg |
| Маса нетто | 0.28 kg |
