Небулайзерні чашки, 30 шт, Hippomed
SKU
3211818
| Марка | Hippomed |
|---|---|
| Другий код | 3211818 |
| Основний EAN-13 | 4018653252987 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 3211818 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 90189084 |
| Країна походження | Niemcy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/75 |
| Чиста ширина продукту | 7 cm |
| Чиста висота продукту | 7 cm |
| Чиста довжина продукту | 41 cm |
| Чиста вага продукту | 0.15 kg |
| Маса нетто | 0.15 kg |
| Ширина коробки | 39.5 cm |
| Висота коробки | 33 cm |
| довжина коробки | 77.5 cm |
| Вага коробки | 11.25 kg |
