Недоуздок для лам і альпак, розмір 60, синій, Kerbl
SKU
27199
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 27199 |
| Старий код SKU | 03-0079 |
| Код постачальника | 27199 |
| Основний EAN-13 | 4018653271995 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 42010000 |
| Країна походження | Indie |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/100/1200 |
| Чиста ширина продукту | 7 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 32 cm |
| Чиста вага продукту | 0.116 kg |
| Ширина коробки | 30 cm |
| Висота коробки | 28.5 cm |
| довжина коробки | 51 cm |
| Вага коробки | 12.682 kg |
| Маса нетто | 0.12 kg |
