Недоуздок для овець, поліпропіленовий, червоний, Kerbl
SKU
27194
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 27194 |
| Старий код SKU | 03-0072 |
| Код постачальника | 27194 |
| Колір виробника | червоний |
| Основний EAN-13 | 4018653271940 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 42010000 |
| Країна походження | Indie |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/50 |
| Чиста ширина продукту | 10 cm |
| Чиста висота продукту | 4.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 40 cm |
| Чиста вага продукту | 0.165 kg |
| Ширина коробки | 43 cm |
| Висота коробки | 37 cm |
| довжина коробки | 74 cm |
| Вага коробки | 17.842 kg |
| Маса нетто | 0.17 kg |
