Ніж для копит кіз і овець, вигнутий, складаний, Kerbl
SKU
16818
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 16818 |
| Старий код SKU | 03-0069 |
| Код постачальника | 16818 |
| Основний EAN-13 | 4018653168189 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 82055980 |
| Країна походження | Polska |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/200 |
| Чиста ширина продукту | 4 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 17 cm |
| Чиста вага продукту | 0.075 kg |
| Маса нетто | 0.08 kg |
