Нижня гумова частина з застібкою-шплінтом для тримача хвоста корови, 5 шт., Kerbl
SKU
11291/5
Гумова деталь із застібкою-шплінтом для нижнього кріплення тримача хвоста худоби
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 11291/5 |
| Старий код SKU | 01-2679 |
| Код постачальника | 11291/5 |
| Основний EAN-13 | 4018653080214 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84369900 |
| Країна походження | Włochy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/300 |
| Чиста ширина продукту | 6.5 cm |
| Чиста висота продукту | 2.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 17 cm |
| Чиста вага продукту | 0.066 kg |
| Маса нетто | 0.07 kg |
