Нюхальний килимок для гризунів, 25 см, Kerbl
SKU
81834
| Марка | Kerbl Pet |
|---|---|
| Другий код | 81834 |
| Код постачальника | 81834 |
| Код CN | 63079010 |
| Основний EAN-13 | 4018653388730 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/36/1296 |
| Чиста ширина продукту | 25 cm |
| Чиста висота продукту | 25 cm |
| Чиста довжина продукту | 3 cm |
| Чиста вага продукту | 0.069 kg |
| Маса нетто | 0.07 kg |
| Висота коробки | 25 cm |
| довжина коробки | 50 cm |
| Вага коробки | 3.343 kg |
| Ширина коробки | 30 cm |
