Нюхальний килимок для собак, 50 х 30 см, Kerbl
SKU
80780
- нюхальний килимок
- гра в пошук і нюхання, щоб зайняти собаку на довгий час,
- служить для тренування концентрації тварини, знімає стрес і відучує від жадібного поїдання
- підходить також для терапевтичних цілей і тренування витривалості
- можливість використання всіх видів ласощів
- смуги з флісу, зшиті в килимок
- довжина смуг ок. 8 см і ширина ок. 4 см
- можна прати при 30°C
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80780 |
| Код постачальника | 80780 |
| Код CN | 63079010 |
| Основний EAN-13 | 4018653956557 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/8/144 |
| Чиста ширина продукту | 33 cm |
| Чиста висота продукту | 6.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 45 cm |
| Чиста вага продукту | 0.645 kg |
| Маса нетто | 0.65 kg |
| Висота коробки | 54 cm |
| довжина коробки | 50 cm |
| Вага коробки | 5.16 kg |
| Ширина коробки | 24 cm |
