Нюхальний килимок для собак, 70 х 50 см, Kerbl
SKU
80785
- килимок для винюхування
- гра в пошук і винюхування, щоб зайняти собаку на довгий час
- служить для тренування концентрації тварини, знімає стрес і відучує від жадібного поїдання їжі
- підходить також для терапевтичних цілей і тренування витривалості
- можливість використання всіх видів ласощів
- смуги з флісу, зшиті в килимок
- довжина смуг прибл. 8 см і ширина прибл. 4 см
- можна прати при 30°C
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80785 |
| Код постачальника | 80785 |
| Код CN | 63079010 |
| Основний EAN-13 | 4018653964385 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/8/48 |
| Чиста ширина продукту | 41 cm |
| Чиста висота продукту | 10 cm |
| Чиста довжина продукту | 44 cm |
| Чиста вага продукту | 0.8 kg |
| Маса нетто | 0.8 kg |
| Висота коробки | 52 cm |
| довжина коробки | 66 cm |
| Вага коробки | 6.4 kg |
| Ширина коробки | 45 cm |
