Нюхальний килимок для собак Sniff Bowl, 60 см, Kerbl
SKU
80749
- круглий килимок для довгих ігор у пошуках і винюхуванні для собак і котів
- запах ласощів, захованих між смужками, активізує тварину до гри
- допомагає відучити від поспішного поїдання і служить для нагородження тварин, одночасно стимулюючи їх розвиток
- довжина смужки 8 см і ширина ок. 2,5 см
- з функцією закриття
- матеріал: 100% поліестер
- основа: з антиковзким покриттям
- можна прати при 30 ° C
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80749 |
| Код постачальника | 80749 |
| Код CN | 63079010 |
| Основний EAN-13 | 4018653143186 |
| Діаметр | 60 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/144 |
| Чиста ширина продукту | 38 cm |
| Чиста висота продукту | 7 cm |
| Чиста довжина продукту | 38 cm |
| Чиста вага продукту | 0.208 kg |
| Маса нетто | 0.21 kg |
| Висота коробки | 47 cm |
| довжина коробки | 45 cm |
| Вага коробки | 2.496 kg |
| Ширина коробки | 26 cm |
