Нюхальний килимок для собак Sunflower, 40 см, Kerbl
SKU
80747
- круглий килимок для довгих ігор у пошуках і винюхуванні для собак і котів
- запах ласощів, захованих між смужками, активізує тварину до гри
- допомагає відучити від поспішного поїдання і служить для нагородження тварин, одночасно стимулюючи їх розвиток
- довжина смужки 8 см і ширина ок. 2,5 см
- матеріал: 100% поліестер
- основа: з антиковзким покриттям
- можна прати при 30 ° C
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80747 |
| Код постачальника | 80747 |
| Основний EAN-13 | 4018653143162 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 63079010 |
| Країна походження | Chiny |
| Діаметр | 40 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/360 |
| Чиста ширина продукту | 34.5 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 35.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.118 kg |
| Ширина коробки | 33 cm |
| Висота коробки | 22 cm |
| довжина коробки | 37 cm |
| Вага коробки | 1.828 kg |
| Маса нетто | 0.12 kg |
