Носове кільце для свиней, 30 мм, Kerbl
SKU
2213
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 2213 |
| Старий код SKU | 02-0063 |
| Код постачальника | 2213 |
| Основний EAN-13 | 4018653220139 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73269098 |
| Країна походження | Pakistan |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/100/1000/10000 |
| Чиста вага продукту | 0.025 kg |
| Ширина коробки | 29 cm |
| Висота коробки | 18 cm |
| довжина коробки | 32 cm |
| Вага коробки | 24.5 kg |
| Маса нетто | 0.03 kg |
