Носові скоби для свиней, розмір 3, 30 мм, 100 шт, Kerbl
SKU
2255
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 2255 |
| Старий код SKU | 02-0064 |
| Код постачальника | 2255 |
| Основний EAN-13 | 8435206803025 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73170080 |
| Країна походження | Pakistan |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/80 |
| Чиста ширина продукту | 6 cm |
| Чиста висота продукту | 5.9 cm |
| Чиста довжина продукту | 11.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.143 kg |
| Ширина коробки | 6 cm |
| Висота коробки | 5.9 cm |
| довжина коробки | 11.5 cm |
| Вага коробки | 0.143 kg |
| Маса нетто | 0.14 kg |
