Ножиці для копит Felco, з поворотною ручкою, Kerbl
SKU
2757
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 2757 |
| Старий код SKU | 03-0025 |
| Код постачальника | 2757 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 82015000 |
| Країна походження | Szwajcaria |
| Виробник | FELCO Europe GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/24/1400 |
| Чиста ширина продукту | 9.5 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 29 cm |
| Чиста вага продукту | 0.298 kg |
| Ширина коробки | 31 cm |
| Висота коробки | 23 cm |
| довжина коробки | 77 cm |
| Вага коробки | 14.9 kg |
| Маса нетто | 0.3 kg |
