Ножиці для маркування ВРХ, зігнуті, 19 см, Kerbl
SKU
208
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 208 |
| Старий код SKU | 07-0131 |
| Код постачальника | 208 |
| Основний EAN-13 | 4018653200087 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 82015000 |
| Країна походження | Pakistan |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/300/900 |
| Чиста ширина продукту | 5 cm |
| Чиста висота продукту | 1 cm |
| Чиста довжина продукту | 17.3 cm |
| Чиста вага продукту | 0.059 kg |
| Ширина коробки | 8 cm |
| Висота коробки | 4 cm |
| довжина коробки | 19 cm |
| Вага коробки | 0.63 kg |
| Маса нетто | 0.06 kg |
