Очищувач-кондиціонер для шкіряних виробів Leder-New, 500 мл, Pharmakas Horse Fitform
SKU
3223426
- глибоко очищає шкіру
- легко видаляє забруднення від бруду, жиру та поту, а також надає блискучий вигляд
- розгладжує потріскану шкіру та підкреслює природний колір
- не містить жиру, тому не залишає слідів на одязі
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 3223426 |
| Основний EAN-13 | 4005611035003 |
| Ємність/Об'єм | 500 ml |
| Виробник | Pharmaka GmbH |
| Код постачальника | 3223426 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 34051000 |
| Країна походження | Niemcy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/600 |
| Чиста ширина продукту | 8 cm |
| Чиста висота продукту | 8 cm |
| Чиста довжина продукту | 22 cm |
| Чиста вага продукту | 0.55 kg |
| Маса нетто | 0.55 kg |
| Ширина коробки | 22.3 cm |
| Висота коробки | 16.7 cm |
| довжина коробки | 25 cm |
| Вага коробки | 3.3 kg |
| Об'єм | 500 ml |
