Оцинкована годівниця для курей, 75 x 10 см, Kerbl
SKU
71302
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 71302 |
| Старий код SKU | 04-0037 |
| Код постачальника | 71302 |
| Основний EAN-13 | 4018653713020 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73269098 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/144 |
| Чиста ширина продукту | 15.7 cm |
| Чиста висота продукту | 13.1 cm |
| Чиста довжина продукту | 73 cm |
| Чиста вага продукту | 0.775 kg |
| Ширина коробки | 45.5 cm |
| Висота коробки | 43.7 cm |
| довжина коробки | 75 cm |
| Вага коробки | 10.525 kg |
| Маса нетто | 0.78 kg |
