Оцинковані запасні ланки, 8 мм, 50 шт (ціна за 1 шт), Kerbl
SKU
12354
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 12354 |
| Старий код SKU | 01-2291 |
| Код постачальника | 12354 |
| Основний EAN-13 | 4018653123546 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73159000 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/50/4500 |
| Чиста ширина продукту | 3.3 cm |
| Чиста висота продукту | 3.3 cm |
| Чиста довжина продукту | 5.6 cm |
| Чиста вага продукту | 0.054 kg |
| Ширина коробки | 11 cm |
| Висота коробки | 9.5 cm |
| довжина коробки | 17 cm |
| Вага коробки | 2.7 kg |
| Маса нетто | 0.05 kg |
