Оцинкований замок для стійла з болтовим кріпленням, Kerbl
SKU
29841
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 29841 |
| Старий код SKU | 10-5670 |
| Код постачальника | 29841 |
| Основний EAN-13 | 4018653298411 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73269098 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/30/1200 |
| Чиста ширина продукту | 12 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 16 cm |
| Чиста вага продукту | 0.596 kg |
| Ширина коробки | 21 cm |
| Висота коробки | 9 cm |
| довжина коробки | 50.5 cm |
| Вага коробки | 17.88 kg |
| Маса нетто | 0.6 kg |
