Огорожа для будиночка для телят Premium XL, Kerbl
SKU
14522
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 14522 |
| Старий код SKU | 01-0755 |
| Код постачальника | 14522 |
| Основний EAN-13 | 4018653138267 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73089098 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Так |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6 |
| Чиста ширина продукту | 128 cm |
| Чиста висота продукту | 36 cm |
| Чиста довжина продукту | 218 cm |
| Чиста вага продукту | 130 kg |
| Маса нетто | 130 kg |
