Огорожа для будиночка для телят Premium XXL, Kerbl
SKU
14546
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 14546 |
| Старий код SKU | 01-0762 |
| Код постачальника | 14546 |
| Основний EAN-13 | 4018653130988 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73083000 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Матеріал | Метал |
| Габаритний продукт | Так |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1 |
| Чиста ширина продукту | 135 cm |
| Чиста висота продукту | 55 cm |
| Чиста довжина продукту | 290 cm |
| Чиста вага продукту | 130 kg |
| Маса нетто | 130 kg |
