Овоскоп LED, 2 насадки, Kerbl
SKU
73126
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 73126 |
| Код постачальника | 73126 |
| Основний EAN-13 | 4018653211007 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 85131000 |
| Країна походження | Chiny |
| Діаметр | 3.5 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/200/2400 |
| Чиста ширина продукту | 4 cm |
| Чиста висота продукту | 3.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 12.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.081 kg |
| Ширина коробки | 31 cm |
| Висота коробки | 30 cm |
| довжина коробки | 50 cm |
| Вага коробки | 16.2 kg |
| Маса нетто | 0.08 kg |
