Паперовий гравій з мінералами для птахів, 28 х 43 см, 6 аркушів, Kerbl
SKU
84287
- містить цінні мінерали, кальцій та подрібнений ракушняковий вапняк
- забезпечує швидке та гігієнічне очищення клітки
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 84287 |
| Код постачальника | 84287 |
| Код CN | 68159900 |
| Основний EAN-13 | 4018653842874 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/36/864 |
| Чиста ширина продукту | 28.5 cm |
| Чиста висота продукту | 1 cm |
| Чиста довжина продукту | 43.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.538 kg |
| Маса нетто | 0.54 kg |
| Висота коробки | 30 cm |
| довжина коробки | 45 cm |
| Вага коробки | 21.028 kg |
| Ширина коробки | 31.5 cm |
