Папір для вимені StimuClean, для сухого використання, 2 x 780 аркушів, Kerbl
SKU
15798
StimuClean — це надійний вибір для догляду за вим’ям. Папір забезпечує м’який масаж і стимуляцію, ефективно очищуючи шкіру. Оптимально підходить для сухого використання, але також може бути злегка зволоженим. Висока поглинальна здатність сприяє економному витраті рідини.
Характеристики:
- Для сухого та злегка вологого чищення.
- Запобігає поширенню бактерій.
- Поглинає до 3 літрів рідини.
- Сірий колір.
- 2 рулони по 780 аркушів.
- Розмір аркуша: 24 x 20 см.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 15798 |
| Старий код SKU | 01-5194 |
| Країна походження | Polska |
| Основний EAN-13 | 4018653157985 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 48189090 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/66 |
| Чиста ширина продукту | 22 cm |
| Чиста висота продукту | 20 cm |
| Чиста довжина продукту | 46 cm |
| Чиста вага продукту | 4.8 kg |
| Маса нетто | 4.8 kg |
