Пасовищна напувалка, 550 л, 150 x 115 x 58 см, Kerbl
SKU
223623
- міцний спеціальний матеріал, стійкий до тріщин
- стійкий до ультрафіолетового випромінювання та морозу
- ретельно продумана конструкція
- стійка внутрішня стінка, вигнута всередину
- овальна форма дозволяє легко завантажувати у невеликий транспорт
- великий злив для швидкого спорожнення
- підключення води та поплавковий клапан захищені від тварин
- легке очищення завдяки гладким поверхням і заокругленим краям — відсутні важкодоступні місця
- можливість встановлення поплавкового клапана 220P (41 л/хв при тиску 3 бар) та XtraFlo (250 л/хв при тиску 3 бар)
Поплавковий клапан не входить до комплекту
Сумісні аксесуари: клапан XtraFlo (10-2437) та поплавковий клапан 220P (10-2438)
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 223623 |
| Колір виробника | зелений |
| Країна походження | Polska |
| Основний EAN-13 | 4018653939062 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Підключення поїлки | ¾” |
| Потік | залежно від аксесуарів |
| Об'єм | 550 l |
| Матеріал | Пластик |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Маса нетто | 18 kg |
| Код CN | 84368090 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Старий код SKU | 10-2436 |
| Чиста висота продукту | 62 cm |
| Чиста довжина продукту | 150 cm |
| Чиста вага продукту | 18 kg |
| Чиста ширина продукту | 115 cm |




