Зливна пробка для ванн для копит і пасовищних поїлок, Kerbl
SKU
16601
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 16601 |
| Старий код SKU | 01-3371-001 |
| Основний EAN-13 | 4018653166017 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84369900 |
| Країна походження | Polska |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/100 |
| Чиста ширина продукту | 20 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 25 cm |
| Чиста вага продукту | 0.089 kg |
| Ширина коробки | 40 cm |
| Висота коробки | 40 cm |
| довжина коробки | 54 cm |
| Вага коробки | 8.9 kg |
| Маса нетто | 0.09 kg |
