Паста проти прикусу AKS, 200 мл, Pharmakas Horse Fitform
SKU
3227324
- Паста AKS забезпечує негайний і надійний захист, завдяки чому коні захищені від потенційних травм, викликаних кусанням або проковтуванням матеріалів.
- Для використання на великих поверхнях, дверях, стінах.
- AKS містить як активну речовину натуральний екстракт перцю.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 3227324 |
| Основний EAN-13 | 4005611020146 |
| Виробник | Pharmaka GmbH |
| Код постачальника | 3227324 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 33019030 |
| Країна походження | Niemcy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/900 |
| Чиста ширина продукту | 10.7 cm |
| Чиста висота продукту | 10.7 cm |
| Чиста довжина продукту | 5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.25 kg |
| Маса нетто | 0.25 kg |
| Ширина коробки | 21 cm |
| Висота коробки | 18 cm |
| довжина коробки | 21 cm |
| Вага коробки | 3 kg |
