Пастка для ос із захистом для бджіл VespaNo, Kerbl
SKU
299849
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 299849 |
| Старий код SKU | 12-0218 |
| Код постачальника | 299849 |
| Основний EAN-13 | 4018653042175 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Розпродаж |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/288 |
| Чиста ширина продукту | 18 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 21 cm |
| Чиста вага продукту | 0.28 kg |
| Ширина коробки | 24 cm |
| Висота коробки | 28 cm |
| довжина коробки | 39 cm |
| Вага коробки | 3.36 kg |
| Маса нетто | 0.28 kg |
