Пастка для полівок і кротів VoleX Wolff, Kerbl
SKU
299626
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 299626 |
| Старий код SKU | 12-0016 |
| Код постачальника | 299626 |
| Основний EAN-13 | 4018653099902 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73262000 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/50/2000 |
| Чиста ширина продукту | 18 cm |
| Чиста висота продукту | 12.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 67 cm |
| Чиста вага продукту | 0.102 kg |
| Ширина коробки | 27 cm |
| Висота коробки | 13 cm |
| довжина коробки | 38 cm |
| Вага коробки | 1.908 kg |
| Маса нетто | 0.1 kg |
