Пастка для щурів Snapper, пластмасова, 14 х 7,5 см, Kerbl
SKU
299834
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 299834 |
| Старий код SKU | 12-0033 |
| Код постачальника | 299834 |
| Основний EAN-13 | 4018653099773 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73262000 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/40/560 |
| Чиста ширина продукту | 10 cm |
| Чиста висота продукту | 7 cm |
| Чиста довжина продукту | 23 cm |
| Чиста вага продукту | 0.1 kg |
| Ширина коробки | 44 cm |
| Висота коробки | 20 cm |
| довжина коробки | 47 cm |
| Вага коробки | 4 kg |
| Маса нетто | 0.1 kg |
