Пастуші ворота 110 см, регульовані 4-5 м, оцинковані, Kerbl
SKU
44895
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 44895 |
| Старий код SKU | 11-0106 |
| Код постачальника | 44895 |
| Основний EAN-13 | 4018653448953 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73083000 |
| Країна походження | Kosovo (Nie Iso) |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Так |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/23 |
| Чиста ширина продукту | 110 cm |
| Чиста висота продукту | 4.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 400 cm |
| Чиста вага продукту | 39 kg |
| Маса нетто | 39 kg |
