Пастуший посох із захватом шиї, нержавіюча сталь, 135 см, Kerbl
SKU
2750
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 2750 |
| Старий код SKU | 03-0032 |
| Код постачальника | 2750 |
| Основний EAN-13 | 4018653270509 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 82019000 |
| Країна походження | Pakistan |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/30/360 |
| Чиста ширина продукту | 13 cm |
| Чиста висота продукту | 13 cm |
| Чиста довжина продукту | 135 cm |
| Чиста вага продукту | 0.31 kg |
| Ширина коробки | 45 cm |
| Висота коробки | 17 cm |
| довжина коробки | 160 cm |
| Вага коробки | 9.3 kg |
| Маса нетто | 0.31 kg |
