Пастуший посох з захватом шиї та ноги, нержавіюча сталь, 145 см, Kerbl
SKU
2721
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 2721 |
| Старий код SKU | 03-0031 |
| Код постачальника | 2721 |
| Основний EAN-13 | 4018653270219 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 82019000 |
| Країна походження | Pakistan |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/30/300 |
| Чиста ширина продукту | 17 cm |
| Чиста висота продукту | 17 cm |
| Чиста довжина продукту | 147 cm |
| Чиста вага продукту | 0.79 kg |
| Ширина коробки | 45 cm |
| Висота коробки | 23 cm |
| довжина коробки | 155 cm |
| Вага коробки | 23.7 kg |
| Маса нетто | 0.79 kg |
