Пелюшки для цуценят і собак, 60 х 45 см, 20 шт, Kerbl
SKU
81991
- призначена для навчання цуценят чистоті, а також для літніх собак, які страждають на нетримання сечі
- вбираюча підкладка з довговолокнистої целюлози
- можливість використання як вкладиша
- нижній шар не пропускає вологу
- герметичні краї захищають від протікання
- підходить для лотка для привчання цуценят до туалету 81990
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81991 |
| Код постачальника | 81991 |
| Основний EAN-13 | 4018653920275 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39249000 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/24/336 |
| Чиста ширина продукту | 14.5 cm |
| Чиста висота продукту | 8 cm |
| Чиста довжина продукту | 18.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.308 kg |
| Ширина коробки | 37 cm |
| Висота коробки | 32.5 cm |
| довжина коробки | 47 cm |
| Вага коробки | 8.122 kg |
| Маса нетто | 0.31 kg |
