Пелюшки для цуценят і собак, 90 х 60 см, 20 шт, Kerbl
SKU
80741
- призначений для привчання до чистоти цуценят, а також літніх собак з нетриманням сечі.
- вбираюча подушечка з довговолокнистого лігніну
- Можна використовувати як вставку
- нижній шар не пропускає вологу
- герметичні краї запобігають витоку
- Підходить для туалетного лотка для цуценят, що пісяють 81990.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80741 |
| Код постачальника | 80741 |
| Код CN | 39249000 |
| Основний EAN-13 | 4018653211694 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/4/72 |
| Чиста ширина продукту | 19 cm |
| Чиста висота продукту | 15 cm |
| Чиста довжина продукту | 28 cm |
| Чиста вага продукту | 1.252 kg |
| Маса нетто | 1.25 kg |
| Висота коробки | 31 cm |
| довжина коробки | 48 cm |
| Вага коробки | 8.322 kg |
| Ширина коробки | 41 cm |
