Переноска для гризунів, 21 х 15 х 14 см, зелений, Kerbl
SKU
83152
- відкривається зверху
- з ручкою
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83152 |
| Колір виробника | зелений |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653831526 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 39269097 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 83152 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/96 |
| Чиста висота продукту | 14 cm |
| Чиста довжина продукту | 21 cm |
| Чиста вага продукту | 0.298 kg |
| Маса нетто | 0.3 kg |
| Чиста ширина продукту | 15 cm |
