Переноска для гризунів Portobello, 30 х 23 х 23 см, сірий, Kerbl
SKU
82735
- відкриття зверху
- матеріал: пластик
- з ручкою
- розміри 30 х 23 х 23 см
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82735 |
| Код постачальника | 82735 |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 4018653216552 |
| Виробник | MPS 2 S.R.L. |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Włochy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/288 |
| Чиста ширина продукту | 22 cm |
| Чиста висота продукту | 20 cm |
| Чиста довжина продукту | 30 cm |
| Чиста вага продукту | 0.716 kg |
| Маса нетто | 0.72 kg |
| Висота коробки | 26.5 cm |
| довжина коробки | 48 cm |
| Вага коробки | 4.296 kg |
| Ширина коробки | 33.5 cm |
