Переноска для котів до 6 кг Expedion Eco, чорна, 45 х 30 х 30 см, Kerbl
SKU
81332
- виготовлений з 100% переробленого пластику
- екологічно чистий, оскільки споживання викопних ресурсів скорочується
- з металевими дверцятами та кріпленням до ременя безпеки
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81332 |
| Колір виробника | чорний |
| Країна походження | Włochy |
| Основний EAN-13 | 4018653140680 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 39269097 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 81332 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/150 |
| Чиста висота продукту | 18 cm |
| Чиста довжина продукту | 46 cm |
| Чиста вага продукту | 1 kg |
| Маса нетто | 1 kg |
| Чиста ширина продукту | 31 cm |
| Ширина коробки | 32 cm |
| Висота коробки | 41 cm |
| довжина коробки | 47 cm |
| Вага коробки | 6 kg |
