Переноска для тварин Eco, 60 x 40 x 38,5, сіра, Kerbl
SKU
80561
- виготовлений зі 100% переробленого пластику
- екологічно чистий
- Виготовлено відповідно до рекомендацій IATA та схвалено практично всіма авіакомпаніями.
- з мискою для води та ручкою для перенесення
- якісні металеві двері з замком-ригелем
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80561 |
| Колір виробника | сірий |
| Країна походження | Włochy |
| Основний EAN-13 | 4018653254110 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 39269097 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80561 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/80 |
| Чиста висота продукту | 38 cm |
| Чиста довжина продукту | 58 cm |
| Чиста вага продукту | 1.82 kg |
| Маса нетто | 1.82 kg |
| Чиста ширина продукту | 38 cm |
| Ширина коробки | 46.5 cm |
| Висота коробки | 40 cm |
| довжина коробки | 59 cm |
| Вага коробки | 9.1 kg |
