Переноска для тварин Eco, 70 x 50 x 51,5, сіра, Kerbl
SKU
80562
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80562 |
| Колір виробника | сірий |
| Країна походження | Włochy |
| Основний EAN-13 | 4018653254127 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 39269097 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80562 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/44 |
| Чиста висота продукту | 30 cm |
| Чиста довжина продукту | 70 cm |
| Чиста вага продукту | 4.41 kg |
| Маса нетто | 4.41 kg |
| Чиста ширина продукту | 50 cm |
