Переноска для тварин Eco, 81 x 60 x 61,5, сіра, Kerbl
SKU
80563
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80563 |
| Колір виробника | сірий |
| Країна походження | Włochy |
| Основний EAN-13 | 4018653254134 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 39269097 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 80563 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/42 |
| Чиста висота продукту | 35 cm |
| Чиста довжина продукту | 80 cm |
| Чиста вага продукту | 6.238 kg |
| Маса нетто | 6.24 kg |
| Чиста ширина продукту | 60 cm |
