Піддон для качатника та гусятника, 81,5 х 53 см, Kerbl
SKU
828091
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82809-1 |
| Старий код SKU | 82809-1 |
| Колір виробника | срібний |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653039298 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 73269098 |
| Матеріал | Метал |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 828091 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5 |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 82 cm |
| Чиста вага продукту | 2.472 kg |
| Маса нетто | 2.472 kg |
| Чиста ширина продукту | 52.5 cm |
| Ширина коробки | 59 cm |
| Висота коробки | 16 cm |
| довжина коробки | 88 cm |
| Вага коробки | 12.36 kg |
